در این نوشته صفر تا صد اطلاعات مرتبط با روزمه، تحصیلات و بیوگرافی اساتید گیلنا را بررسی خواهیم کرد و جزئیات خرید محصولات آن ها را نیز معرفی خواهیم کرد. اگر شما نیز دانش آموز کنکوری هستید و به دنبال تدریس بهترین اساتید کشور هستید، با ما همراه باشید چرا که انتشارات گیلنا خبره ترین و حرفه ای ترین اساتید کشور را گرد هم آورده تا بهترین تدریس و کیفیت آموزشی را به شما ارائه نماید.
اساتید گیلنا همگی دارای رزومه علمی پر بار هستند و نیاز شما را به هر گونه تدریس یا کلاس های دیگر برآورده خواهند کرد.

انتشارات گیلنا

قبل از آنکه به معرفی اساتید این موسسه بپردازیم، می خواهیم تاریخچه ای اجمالی از نحوه تاسیس آن را ارائه دهیم. این موسسه در سال ۱۳۸۱ توسط استاد حسین احمدی تاسیس شده است. امروزه در سطح کشور موسسات زیادی در زمینه کنکور فعالیت می کنند اما یکی از مشهور ترین و با سابقه ترین آن ها، انتشارات گیلنا (کنکور آسان است) است.
این موسسه از اعتبار علمی و قانونی بالایی برخرودار است چرا که دارای مجوز نشر دیجیتال و لوح های فشرده 📀 از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. بنابراین نظارت گسترده ای بر محتوای دروس ارائه شده و کیفیت آموزشی آن توسط این وزارتخانه وجود دارد.

اهمیت نقش تدریس اثر بخش و برخورداری از اساتید برجسته، بر هیچکس پوشیده نیست. لذا از مهم ترین عوامل برای قبولی در کنکور سراسری، برخورداری از منابع استاندارد و اساتید دارای سطح علمی بالا می باشد. در راستای تحقق این امر، انتشارات گیلنا با حساسیت بالا در انتخاب اساتید، به خوبی توانسته با ارائه بهترین منابع و بهترین تدریس ها، دانش آموزان را برای کسب موفقیت در آزمون سراسری آماده کند.

اساتید انتشارات گیلنا برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، دروس تخصصی و عمومی را تدریس کرده اند. بنابراین محصولات و منابع انتشارات گیلنا را می توان به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم کرد. برای آشنایی با آن ها، با ما همراه باشید.😊

فهرست اساتید گیلنا (دروس عمومی)

اگرچه دروس عمومی از کنکور حذف شده است اما دانش آموزان برای اینکه از دروس عمومی در امتحانات نهایی نمره قابل قبولی کسب کنند نیاز به تدریس برترین اساتید عمومی کشور دارند که ما همه آن ها در انتشارات گیلنا گرد هم آورده ایم تا نیاز دانش آموزان برآورده شود.

اساتید عمومی انتشارات گیلنا

حسین احمدی

سیروس ستارنژاد

سعید جوکار

سعید بدلی

امیر دانش زاده

فهرست اساتید گیلنا (دروس تخصصی)

اساتید اختصاصی انتشارات گیلنا

امیر مسعودی

امیر حسین شاهانی

علیرضا علیشاه

سامان مطلبی

هادی وصالی

سید محمد حسینی نیا

عرفان پازوکی

مهدی آرام فر

عارف ربیعیان

پدرام براتی

خرید محصولات گیلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *